ČeskyEnglish

ANTIQUE CAFÉ

martin.kubes, aktualizováno: 01.07.2015

Vítáme Vás v naší kavárně ANTIQUE CAFÉ v pražském podhradí, na prvním malostranském Zámeckém schodě, v domě z roku 1417, kde žil a tvořil J.Arbes. Náš dům bývá nazýván též domem "Standlerovským" a to proto, že byl panem Jiřím Standlerem, sekretářem České komory zakoupen.

Jedním z četných předchůdců Jiřího Standlera byl Jan z Litoměřic, písař Menšího Města Pražského, jež dům koupil roku 1445. Dnešní podobu nabyl dům č.19 v ulici Thunovské na přelomu 16. a 17. století.

ANTIQUE CAFÉ, nazývána také Staročeská kavárna, Vám nabízí atmosféru, vybavení a stylové prostředí z doby vzniku naší 1. republiky, z doby, které pro nás moc znamená!

K dispozici máme 40 míst k sezení, včetně samostatného salonku s vlastním vchodem, který může být pronajat k různým významným příležitostem či setkáním. Samozřejmostí je kompletní klimatizace kavárnya a případná konektivita na Internet.

U nás můžete v klidu a pohodlí strávit příjemný den, zahrát si šachy nebo obdivovat staré knihy a dekorace z výzdoby naší kavárny. Jsme kavárnou, kde se setkávají rodiny, přátelé, obchodní partneři.

Jsme vždy připraveni Vás rychle obsloužit a to i procházející skupiny, které mají jen chvilku volného času. Ochutnáte u nás výbornou kávu a domácí jablečný štrůdl, nebude litovat zastávky v malebných prostorách naší kavárny ANTIQUE CAFÉ.

Máte-li zájem o navštívení naší kavárny, rádi Vás přivítáme na uvedených kontaktech viz. záložka s kontaktními údaji.